mapy cyfrowe
  mapa mapy mapy cyfrowe plany miast

 
 
 

Newsletter

zamów nasz biuletyn

mapa - zapisz do newslettera

Wyszukiwarka

wpisz szukaną frazę

mapa - szukaj
 

2006

09.10.2006 - Nowa Mapa Polityczna Europy 


Ukazała się Mapa Polityczna Europy, prezentująca najnowsze zmiany w podziale politycznym kontynentu, w tym również najnowszego członka ONZ - Czarnogórę, której mieszkańcy w referendum przeprowadzonym w dniu 21 maja 2006 roku opowiedzieli się za oddzieleniem się od Serbii. 

 więcej ?

 


 

31.07.2006 - Nowe Realizacje (Urzędy i Instytucje)


Na zamówienie Urzędu Miasta Racibórz opracowaliśmy specjalną, turstyczną wersję Planu Centrum Raciborza, z uwzględnieniem obiektów godnych zwiedzenia. Plan ukazał się w podręcznym formacie, umożliwiającym łatwe wykorzystanie przez turystów w terenie. 

 więcej ?

 


 

08.06.2006 - Map1 - kolejny wygrany przetarg


Rozstrzygnięte zostało postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na opracowanie map dla Urzędu Miasta Raciborza. Wśród złożonych ofert, zaproponowaliśmy zdecydowanie najkorzystniejsze warunki. W ramach kontraktu, opracowana zostanie drukowana i internetowa Mapa Turystyczna Ziemi Raciborskiej i Głubczyckiej z oznaczeniem szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych. Projekt ten stanowić będzie część wspólnego, polsko-czeskiego przedsięwzięcia, finansowanego z funduszy Unii Europejskiej. 

 

 więcej ?

 


 

01.06.2006 - Nowy serwis internetowy firmy Map1


Uruchomiliśmy nowy serwis internetowy naszej firmy. Postawiliśmy w nim na funkcjonalność i intuicyjność obsługi, uzupełniliśmy dział poświecony ofercie, przedstawiliśmy przykłady zrealizowanych projektów oraz dodaliśmy formularze ułatwiające kontakt z nami. Wkrótce pojawi się również wersja anglojęzyczna serwisu.

 


 

19.05.2006  Nowy produkt dla Agory SA


Z okazji otwarcia jednej z największych tego typu inwestycji w Polsce: Centrum Handlowo-Rozrywkowego Manufaktura w Łodzi, Map1 we współpracy z Agorą SA opublikowało Plan Miasta Łodzi zawierający szczegółową mapę Manufaktury. Plan został rozpowszechniony jako insert do Gazety Wyborczej na terenie województwa łódzkiego.

więcej ?

 


 

12.05.2006 - PolskaPresse klientem Map1

 

W maju i czerwcu, w ramach współpracy pomiędzy Polskapresse Sp. z o.o. a Map1, do kolejnych wydań Expressu Ilustrowanego na terenie województwa łódzkiego, dołączony zostanie Atlas Aglomeracji Łódzkiej, opracowany kartograficznie w naszej firmie.

więcej ?
  


 

27.04.2006 - Cartall klientem Map1

 

Do grona naszych klientów dołączył czołowy polski wydawca programów multimedialnych - Wydawnictwo Cartall, dla którego wykonaliśmy Atlas Samochodowy Polski w skali 1:500 000. Będzie on dodawany do każdego egzemplarza najnowszej edycji komputerowej Mapy Polski 2007.

więcej ? 

12.01.2006 - Nowe Realizacje (Urzędy i Instytucje)

 

We współpracy z Wydawnictwem i Agencją Informacyjną WAW oraz Urzędem Gminy
Nędza (powiat raciborski) opracowaliśmy Mapę Turystyczną Gminy prezentującą szczegółowo jej walory turystyczne i krajobrazowe.

więcej ?

 


 

03.01.2006 - Uniwersytet Medyczny klientem Map1 

Na zamówienie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi wykonaliśmy część kartograficzną Planu Obrony Cywilnej, w skład którego weszła ścienna mapa Łodzi o imponujących rozmiarach 2*2.5 metra. 

więcej ?

 


 
copyright 2010 © Map1zasady korzystania z serwisu | mapa serwisurealizacja: e-solution