mapy cyfrowe
  mapa mapy mapy cyfrowe plany miast

 
 
 

Newsletter

zamów nasz biuletyn

mapa - zapisz do newslettera

Wyszukiwarka

wpisz szukaną frazę

mapa - szukaj
 

Misja


Map1 jest dostawcą szerokiej gamy produktów i usług z zakresu kartografii oraz informacji przestrzennej, stosowanych w biznesie i administracji.

 

Wierzymy, że sukces naszych Klientów i zaufanie współpracujących z nami firm to konieczne warunki rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Dlatego też naszą przyszłość budujemy na partnerskich stosunkach ze wszystkimi Klientami i dostawcami, tak aby współpraca przynosiła korzyści każdej ze stron.

 

Naszą działalność prowadzimy zgodnie z obowiązującym prawem i dobrymi obyczajami handlowymi, rzetelnie i terminowo wywiązując się z przyjętych na siebie zobowiązań.

 

W trosce o ciągłe podnoszenie jakości naszych usług, będziemy rozbudowywać  i modernizować logistyczną i techniczną infrastrukturę przedsiębiorstwa poprzez właściwe inwestycje w sferach prowadzonej przez nas działalności.

 

Wierzymy, że sukces naszej firmy jest owocem wysiłku naszych pracowników, dlatego też przeprowadzamy staranną rekrutację, zapewniamy szkolenia i motywacyjny system wynagrodzeń, tak aby stworzyć i utrzymać zespół kompetentnych, rzetelnych i oddanych specjalistów.

 

Prowadząc działalność komercyjną, nie zapominamy o tych, którzy pomagają innym. Dzięki nam, dostęp do aktualnych produktów kartograficznych znalazły liczne stowarzyszenia, fundacje i kościoły.

 

 


 
copyright 2010 © Map1zasady korzystania z serwisu | mapa serwisurealizacja: e-solution