mapy cyfrowe
  mapa mapy mapy cyfrowe plany miast

 
 
 

Newsletter

zamów nasz biuletyn

mapa - zapisz do newslettera

Wyszukiwarka

wpisz szukaną frazę

mapa - szukaj
 

Aktualności

 

22.10.2010 - Map1 na Konferencji Kartograficznej GBDOT

 

22 pażdziernika 2010 roku w warszawskim Hotelu Gromada odbyła się zorganizowana przez Główny Urząd Geodezji i Kartografii konferencja kartograficzna inaugurująca projekt ?Georeferencyjna Baza Danych Obiektów Topograficznych (GBDOT) wraz z krajowym systemem zarządzania?. 

  więcej ?


 

21.09.2009 - Tematyczne mapy miast w ofercie Map1

 

Obok znajdujących się od dawna w ofrecie spółki standardowych planów miast i gmin, intersującym z kartograficznego punktu widzenia rodzajem produktów są tematyczne plany miast, prezentujące treści specjalne.   

  więcej ?


 

15.06.2009 - Mapy naszej spólki ilustrują historię polsko-niemiecką 

 

Oferta kartograficzna naszej spółki obejmuje również profesjonalnie przygotowane mapy do publikacji naukowych i popularnonaukowych. Przykładem tego typu prac, jest całościowe opracowanie ilustracji kartograficznych do publikacji "Polska - Niemcy. Wojna i pamięć".

   więcej ?


 

 

19.11.2008 - Map1 wydawcą największego globusa w Polsce

 

Z przyjemnością informujemy, iż z końcem listopada 2008 pojawił się w sprzedaży, opracowany w naszej spółce, największy globus, jaki kiedykolwiek wyprodukowano w naszym kraju. Globus ma średnicę 80 cm, a jego wysokość, w zależności od rodzaju oprawy wynosi od 120 do 130 cenytmetrów. Produkt ten łączy bardzo szczegółową treśc kartograficzną (10 tysięcy miejscowości) ze specjalnie zaprojektowaną przez artystę plastyka formą graficzną. 

  więcej ?


 

18.09.2008 - Mapy na planszach informacyjnych

 

Sprawnie zorganizowany dostęp do informacji przestrzennej w terenie, to jeden z atutów dobrze zarządzanych gmin i miast. Z myślą o samorządach, nasza spółka przygotowała ofertę opracowania i wykonania czytelnych, a przede wszystkim poprawnych pod względem kartograficznym tablic informacyjnych zawierających mapy powiatów, miast, gmin czy też plany poszczególnych miejscowości w obrębie gminy.

 

  więcej ?


 

24.04.2008 - Mapy naszej spółki ilustrują bieżące wydarzenia w TVP S.A.

 

W dniu ataku terrorystów na Ambasadę Polską w Bagdadzie (Irak), nasza spółka w ekspresowym tempie dostarczyła na zamówienie TVP S.A. aktualny Plan miasta Bagdadu, który ilustrował doniesienia redakcyjne z Bagdadu w kanałach telewizyjnych TVP1, TVP Polonia oraz TVP Info.

  więcej ?


 

28.03.2008 - Mapy inwestycyjne miast i gmin

 

Szybko rosnąca wartość inwestycji w naszym kraju wymaga dostępu inwestorów do aktualnej i łatwej do uzyskania informacji przestrzennej. Spółka nasza opracowuje Mapy Inwestycyjne dla gmin i miast zainteresowanych sprawną obsługą inwestorów na swoim terenie.

 więcej ?

 


 

20.02.2008 - Nowe dane kartograficzne w zasobie Map1

 

Zasób kartograficzny naszej spółki powiększył się o kojenych 326 map gmin zawiarających kompletną inwentaryzację ulic wraz z ich nazwami.  W porównaniu z poprzednim stanem ilościowym, dysponujemy już ponad 640 szczegółowymi mapami gmin. Zobacz pełną listę.

 więcej ?

 


 

17.01.2008 - Plan Twojego Miasta za 99 groszy - Mapy dla Urzędów

 

Z początkiem nowego roku, Spółka zainaugurowała kampanię martketingową skierowaną do Urzędów Miast. W bardzo atrakcyjnej cenie, oferujemy opracowanie i wydruk indywidualnie opracowanego planu miasta.

  więcej ?


 

14.09.2007 - Map1 zabezpiecza topograficznie polską misję ISAF

 

W związku z udziałem Polskiego Kontyngentu Wojskowego w misji ISAF w Afganistanie, nasze przesiębiorstwo dostarczyło właściwej jednostce, wojskowe mapy topograficzne na jej obszar działania.

 więcej ?

 


 

17.08.2007 - Mapy do kalendarzy  

 

Z myślą o producentach kalendarzy, wzorem lat ubiegłych, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę licencji na mapy do wykorzystania jako uzupełnienie treści terminarzy i kalendarzy książkowych.

 więcej ?

 


 

01.06.2007 - Map1 dostawcą map dla 18. Wyścigu Kolarskiego Solidarności  

 

W organizowanym w tym roku przez NSZZ "Solidarność" 18. Wyścigu Kolarskim Solidarności i Olimpijczyków, przebieg tras poszczególnych etapów zwizualizowany będzie na mapach i planach miast opracowanych przez nasze wydawnictwo. Nasze produkty znajdą się zarówno na stronie internetowej wyścigu, jak i w drukowanych materiałach promocyjnych.

 więcej ?

 


 

11.05.2007 - Nowy Atlas Drogowy Polski  


Ukazała się tegoroczna, zaktualizowana edycja jednego z naszych najpopularniejszych produktów - podręcznego, 48-stronicowego Atlasu Drogowego Polski. Atlas ten stanowi jeden z najczęściej zamawianych przez naszych Klientów produktów, służących do opracowywania indywidualnych projektów kartograficzno-reklamowych.

 więcej ?

 


  

07.03.2007 - Mapa Polityczna Świata w wersji węgierskiej 

 

 

 

 

 

 Ukazała się węgierska wersja językowa jednego z naszych najpopularniejszych produktów - Mapa Polityczna Świata. Jest to pierwszy produkt naszego przedsiębiorstwa, który przeznaczony został na rynek węgierski. Dołączył on do coraz dynamiczniej rozwijającej się grupy map publikowanych w językach obcych.

 więcej ?

 


 

17.01.2007 - Nowe dane kartograficzne w zasobie Map1


Zasób danych kartograficznych naszej firmy wzbogacony został o kolejne mapy przeglądowe sieci ulic dla gmin. W porównaniu z poprzednim stanem ilościowym, dysponujemy już ponad 320 szczegółowymi mapami gmin. Zobacz pełną listę.

 więcej ?

 


 

09.10.2006 - Nowa Mapa Polityczna Europy 


Ukazała się Mapa Polityczna Europy, prezentująca najnowsze zmiany w podziale politycznym kontynentu, w tym również najnowszego członka ONZ - Czarnogórę, której mieszkańcy w referendum przeprowadzonym w dniu 21 maja 2006 roku opowiedzieli się za oddzieleniem się od Serbii. 

 więcej ?

 


 

31.07.2006 - Nowe Realizacje (Urzędy i Instytucje)


Na zamówienie Urzędu Miasta Racibórz opracowaliśmy specjalną, turstyczną wersję Planu Centrum Raciborza, z uwzględnieniem obiektów godnych zwiedzenia. Plan ukazał się w podręcznym formacie, umożliwiającym łatwe wykorzystanie przez turystów w terenie. 

 więcej ?

 


 

08.06.2006 - Map1 - kolejny wygrany przetarg


Rozstrzygnięte zostało postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na opracowanie map dla Urzędu Miasta Raciborza. Wśród złożonych ofert, zaproponowaliśmy zdecydowanie najkorzystniejsze warunki. W ramach kontraktu, opracowana zostanie drukowana i internetowa Mapa Turystyczna Ziemi Raciborskiej i Głubczyckiej z oznaczeniem szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych. Projekt ten stanowić będzie część wspólnego, polsko-czeskiego przedsięwzięcia, finansowanego z funduszy Unii Europejskiej. 

 

 więcej ?

 


 

01.06.2006 - Nowy serwis internetowy firmy Map1


Uruchomiliśmy nowy serwis internetowy naszej firmy. Postawiliśmy w nim na funkcjonalność i intuicyjność obsługi, uzupełniliśmy dział poświecony ofercie, przedstawiliśmy przykłady zrealizowanych projektów oraz dodaliśmy formularze ułatwiające kontakt z nami. Wkrótce pojawi się również wersja anglojęzyczna serwisu.

 


 

19.05.2006  Nowy produkt dla Agory SA


Z okazji otwarcia jednej z największych tego typu inwestycji w Polsce: Centrum Handlowo-Rozrywkowego Manufaktura w Łodzi, Map1 we współpracy z Agorą SA opublikowało Plan Miasta Łodzi zawierający szczegółową mapę Manufaktury. Plan został rozpowszechniony jako insert do Gazety Wyborczej na terenie województwa łódzkiego.

więcej ?

 


 

12.05.2006 - PolskaPresse klientem Map1

 

W maju i czerwcu, w ramach współpracy pomiędzy Polskapresse Sp. z o.o. a Map1, do kolejnych wydań Expressu Ilustrowanego na terenie województwa łódzkiego, dołączony zostanie Atlas Aglomeracji Łódzkiej, opracowany kartograficznie w naszej firmie.

więcej ?
  


 

27.04.2006 - Cartall klientem Map1

 

Do grona naszych klientów dołączył czołowy polski wydawca programów multimedialnych - Wydawnictwo Cartall, dla którego wykonaliśmy Atlas Samochodowy Polski w skali 1:500 000. Będzie on dodawany do każdego egzemplarza najnowszej edycji komputerowej Mapy Polski 2007.

więcej ? 

12.01.2006 - Nowe Realizacje (Urzędy i Instytucje)

 

We współpracy z Wydawnictwem i Agencją Informacyjną WAW oraz Urzędem Gminy
Nędza (powiat raciborski) opracowaliśmy Mapę Turystyczną Gminy prezentującą szczegółowo jej walory turystyczne i krajobrazowe.

więcej ?

 


 

03.01.2006 - Uniwersytet Medyczny klientem Map1 

Na zamówienie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi wykonaliśmy część kartograficzną Planu Obrony Cywilnej, w skład którego weszła ścienna mapa Łodzi o imponujących rozmiarach 2*2.5 metra. 

więcej ?

 


 
copyright 2010 © Map1zasady korzystania z serwisu | mapa serwisurealizacja: e-solution