mapy cyfrowe
  mapa mapy mapy cyfrowe plany miast

 
 
 

Newsletter

zamów nasz biuletyn

mapa - zapisz do newslettera

Wyszukiwarka

wpisz szukaną frazę

mapa - szukaj
 

Historia

 

Firma Map1 została zarejestrowana 2 maja 2001 roku. Jej podstawowym celem było i pozostaje do dnia dzisiejszego tworzenie szerokiego spektrum rozwiązań z zakresu kartografii i informacji przestrzennej dla potrzeb klientów korporacyjnych.
 
Pierwszy produkt, jakim był Plan Miasta Łodzi, ukazał się w maju 2001. Od tego czasu udało nam się stworzyć zespół kartografów, specjalistów GIS i informatyków, który zapewnia sprawną i terminową realizację szerokiego zakresu kontraktów na dostawę materiałów kartograficznych. W maju 2006 obchodziliśmy 5-lecie działalności.

 

Aby umożliwić zaspokojenie rosnących potrzeb użytkowników naszych rozwiązań kartograficznych, w lipcu 2007 roku, w oparciu o wieloletnie doświadczenie Wydawnictwa Kartograficznego Map1 powołana została do życia spółka Map1 Polska Sp. z o.o.

 

Nasze bazy danych są systematycznie powiększane o nowe opracowania, przeprowadzamy również cykliczną aktualizację danych, co sprawia, że nasze produkty i usługi cieszą się powodzeniem wśród rosnącej grupy Klientów.

 

Nasz cel to zadowolenie Klientów i rozwój naszej firmy, tak abyśmy mogli aby dorównać Ich potrzebom. Osiągnięta pozycja rynkowa stanowi dla nas zobowiązanie do ciągłego podnoszenia standardów naszej pracy.

 

 


 
copyright 2010 © Map1zasady korzystania z serwisu | mapa serwisurealizacja: e-solution