mapy cyfrowe
  mapa mapy mapy cyfrowe plany miast

 
 
 

Newsletter

zamów nasz biuletyn

mapa - zapisz do newslettera

Wyszukiwarka

wpisz szukaną frazę

mapa - szukaj
 

2008

 

 

19.11.2008 - Map1 wydawcą największego globusa w Polsce

 

Z przyjemnością informujemy, iż z końcem listopada 2008 pojawił się w sprzedaży, opracowany w naszej spółce, największy globus, jaki kiedykolwiek wyprodukowano w naszym kraju. Globus ma średnicę 80 cm, a jego wysokość, w zależności od rodzaju oprawy wynosi od 120 do 130 cenytmetrów. Produkt ten łączy bardzo szczegółową treśc kartograficzną (10 tysięcy miejscowości) ze specjalnie zaprojektowaną przez artystę plastyka formą graficzną. 

  więcej ?


 

18.09.2008 - Mapy na planszach informacyjnych

 

Sprawnie zorganizowany dostęp do informacji przestrzennej w terenie, to jeden z atutów dobrze zarządzanych gmin i miast. Z myślą o samorządach, nasza spółka przygotowała ofertę opracowania i wykonania czytelnych, a przede wszystkim poprawnych pod względem kartograficznym tablic informacyjnych zawierających mapy powiatów, miast, gmin czy też plany poszczególnych miejscowości w obrębie gminy.

 

  więcej ?


 

24.04.2008 - Mapy naszej spółki ilustrują bieżące wydarzenia w TVP S.A.

 

W dniu ataku terrorystów na Ambasadę Polską w Bagdadzie (Irak), nasza spółka w ekspresowym tempie dostarczyła na zamówienie TVP S.A. aktualny Plan miasta Bagdadu, który ilustrował doniesienia redakcyjne z Bagdadu w kanałach telewizyjnych TVP1, TVP Polonia oraz TVP Info.

  więcej ?


 

28.03.2008 - Mapy inwestycyjne miast i gmin

 

Szybko rosnąca wartość inwestycji w naszym kraju wymaga dostępu inwestorów do aktualnej i łatwej do uzyskania informacji przestrzennej. Spółka nasza opracowuje Mapy Inwestycyjne dla gmin i miast zainteresowanych sprawną obsługą inwestorów na swoim terenie.

 więcej ?

 


 

20.02.2008 - Nowe dane kartograficzne w zasobie Map1

 

Zasób kartograficzny naszej spółki powiększył się o kojenych 326 map gmin zawiarających kompletną inwentaryzację ulic wraz z ich nazwami.  W porównaniu z poprzednim stanem ilościowym, dysponujemy już ponad 640 szczegółowymi mapami gmin. Zobacz pełną listę.

 więcej ?

 


 

17.01.2008 - Plan Twojego Miasta za 99 groszy - Mapy dla Urzędów

 

Z początkiem nowego roku, Spółka zainaugurowała kampanię martketingową skierowaną do Urzędów Miast. W bardzo atrakcyjnej cenie, oferujemy opracowanie i wydruk indywidualnie opracowanego planu miasta.

  więcej ?


 
copyright 2010 © Map1zasady korzystania z serwisu | mapa serwisurealizacja: e-solution