mapy cyfrowe
  mapa mapy mapy cyfrowe plany miast

 
 
 

Newsletter

zamów nasz biuletyn

mapa - zapisz do newslettera

Wyszukiwarka

wpisz szukaną frazę

mapa - szukaj
 

2007

 

14.09.2007 - Map1 zabezpiecza topograficznie polską misję ISAF

 

W związku z udziałem Polskiego Kontyngentu Wojskowego w misji ISAF w Afganistanie, nasze przesiębiorstwo dostarczyło właściwej jednostce, wojskowe mapy topograficzne na jej obszar działania.

 więcej ?

 


 

17.08.2007 - Mapy do kalendarzy  

 

Z myślą o producentach kalendarzy, wzorem lat ubiegłych, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę licencji na mapy do wykorzystania jako uzupełnienie treści terminarzy i kalendarzy książkowych.

 więcej ?

 


 

01.06.2007 - Map1 dostawcą map dla 18. Wyścigu Kolarskiego Solidarności  

 

W organizowanym w tym roku przez NSZZ "Solidarność" 18. Wyścigu Kolarskim Solidarności i Olimpijczyków, przebieg tras poszczególnych etapów zwizualizowany będzie na mapach i planach miast opracowanych przez nasze wydawnictwo. Nasze produkty znajdą się zarówno na stronie internetowej wyścigu, jak i w drukowanych materiałach promocyjnych.

 więcej ?

 


 

11.05.2007 - Nowy Atlas Drogowy Polski  


Ukazała się tegoroczna, zaktualizowana edycja jednego z naszych najpopularniejszych produktów - podręcznego, 48-stronicowego Atlasu Drogowego Polski. Atlas ten stanowi jeden z najczęściej zamawianych przez naszych Klientów produktów, służących do opracowywania indywidualnych projektów kartograficzno-reklamowych.

 więcej ?

 


  

07.03.2007 - Mapa Polityczna Świata w wersji węgierskiej 

 

 

 

 

 

 Ukazała się węgierska wersja językowa jednego z naszych najpopularniejszych produktów - Mapa Polityczna Świata. Jest to pierwszy produkt naszego przedsiębiorstwa, który przeznaczony został na rynek węgierski. Dołączył on do coraz dynamiczniej rozwijającej się grupy map publikowanych w językach obcych.

 więcej ?

 


 

17.01.2007 - Nowe dane kartograficzne w zasobie Map1


Zasób danych kartograficznych naszej firmy wzbogacony został o kolejne mapy przeglądowe sieci ulic dla gmin. W porównaniu z poprzednim stanem ilościowym, dysponujemy już ponad 320 szczegółowymi mapami gmin. Zobacz pełną listę.

 więcej ?

 


 
copyright 2010 © Map1zasady korzystania z serwisu | mapa serwisurealizacja: e-solution