mapy cyfrowe
  mapa mapy mapy cyfrowe plany miast

 
 
 

Newsletter

zamów nasz biuletyn

mapa - zapisz do newslettera

Wyszukiwarka

wpisz szukaną frazę

mapa - szukaj
 

Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim spektrum rozwiązań kartograficznych znajdujących się w ofercie naszej firmy. Systematycznie powiększająca się rzesza naszych Klientów świadczy o tym, że oferowane przez nas produkty i usługi charakteryzują się niekwetsionowaną jakością, zachowując jednocześnie korzystny stosunek jakości do ceny. Naszą ofertę podzieliliśmy na następujące działy:

 • Dział Mapy dla Biznesu prezentuje opis rozwiązań tworzonych na zamówienia przedsiębiorstw i organizacji poszukujących dostawców zindwydualizowanych produktów kartograficznych. Do tej grupy rozwiązań należą zarówno mapy drukowane (atlasy i mapy informacyjne, promocyjne czy reklamowe), jak też mapy internetowe; począwszy od prostych map dojazdu, poprzez plany miast czy mapy obszarów działania oddziałów firmy, aż po złożone systemy łączące bogatą informację kartograficzną z bazami danych.
   
 • W dziale Mapy dla Mediów można zapoznać się z usługami wykonywanymi dla wydawców ksiązek, prasy i czasopism. Są to zarówno proste mapy, stanowiące ilustrację śródtekstowe artykułów czy książek, mapy do druku na rozkładówkach gazet, jak też produkty kartograficzne dołączane w postaci insertów do gazet i czasopism.
   
 • Mapy dla Urzędów to oferta skierowana do władz samorządowych, jak również wszelkich innych urzędów i organizacji, pragnących zwizualizować informację przestrzenną w formie kartograficznej. Dział ten obejmuje mapy promocyjno-reklamowe dla miast, gmin czy powiatów, jak również specjalistyczne opracowania tematyczne tworzone na potrzeby różnego rodzaju instytucji.
   
 • Dział Geograficzne bazy danych obejmuje ofertą licencjonowane mapy cyfrowe do zastosowania w systemach informacji geograficznej, jak równieź ofertę tworzenia indywidualnych baz danych wraz pozyskaniem niezbędnych informacji z odpowiednich urzędów bądź też bezpośrednio w terenie.
   
 • Analizy kartograficzne to oferta usług polegających na tworzeniu analiz rynku geoinformacji w Polsce i na świecie; pozyskiwaniu informacji o dostępności materiałów kartograficznych, jak również oferta tłumaczeń specjalistycznych tekstów z zakresu kartografii.

Zobacz przykłady zrealizowanych projektów.


 
copyright 2010 © Map1zasady korzystania z serwisu | mapa serwisurealizacja: e-solution