mapy cyfrowe
  mapa mapy mapy cyfrowe plany miast

 
 
 

Newsletter

zamów nasz biuletyn

mapa - zapisz do newslettera

Wyszukiwarka

wpisz szukaną frazę

mapa - szukaj
 

O firmie

Firma Map1 powstała w maju 2001 roku. Od momentu powstania, naszym głównym celem jest opracowywanie wysokiej jakości produktów kartograficznych, zarówno w postaci drukowanej, jak i cyfrowej. Oprócz gotowych map przeznaczonych do sprzedaży detalicznej, od samego początku świadczymy również usługi polegające na tworzeniu indywidualnych projektów wykorzystujących mapy, na zamówienia klientów biznesowych.
 

Przez lata udało nam się stworzyć zespół specjalistów w dziedzinie kartografii i informatyki, który jest w stanie szybko wywiązać się z powierzonych im zadań, nierzadko o znacznym stopniu trudności. Systematycznie powiększamy również nasze bazy danych kartograficznych, co sprawia, że możemy w krótkim czasie przygotować dowolny produkt zawierający czy wykorzystujący mapy, oferując korzystną cenę. Zaufało nam wiele przedsiębiorstw, urzędów oraz instytucji, a grono naszych Klientów systematycznie się powiększa.

 

Aby umożliwić zaspokojenie rosnących potrzeb użytkowników naszych rozwiązań kartograficznych, w lipcu 2007 roku, w oparciu o wieloletnie doświadczenie Wydawnictwa Kartograficznego Map1 powołana została do życia spółka Map1 Polska Sp. z o.o.

 

 


 
copyright 2010 © Map1zasady korzystania z serwisu | mapa serwisurealizacja: e-solution